Kapatmak için ESC'ye basın

Apple’ın bu sene eylül ve ekim ayları civarında çıkarması beklenilen iPhone 12 serisinden, iPhone 12 Pro Max modelinin kılıfı ortaya çıktı. Bir Weibo blog yazarı, bu kılıfla Samsung’un Galaxy Note 20 Ultra modelini karşılaştırdı.

Bir Weibo blog yazarı, bu ortalığı kızıştıracak yeni bir paylaşımda bulundu. Blog yazarı, iPhone 12 Pro Max’in metalik mavi kılıfının görselini paylaştı.

Blog yazarı, iPhone 12 Pro Max’in kılıfı ile Samsung Galaxy Note 20 Ultra’yı yan yana koyarak bir kıyaslama yaptı. Boyutlarına bakıldığında, yukarıdaki görselden de görülebileceği üzere iPhone 12 Pro Max, Galaxy Note 20 Ultra’dan boy olarak kısa ancak en olarak geniş. Telefonların kalınlık olarak birbirine hemen hemen yakın.

iPhone 12 Pro Max'in Boyutu Ortaya Çıktı!

Ufak bir hesaplama yapmanız gerekirse Galaxy Note 20 Ultra’nın boyutları şöyle: 164,8 mm x 77,2 mm x 8,1 mm, telefonun ağırlığı ise 208 gram.

iPhone 12 Pro Max’e ait olduğu iddia edilen metalik mavi kılıfa bakıldığında üç arka kameraya sahip olduğu görülüyor. Kamera yuvasının üst tarafında flaş ışığı, sağ kameranın sağ çaprazında ufak mikrofon ve alt tarafında da muhtemelen LiDAR bulunuyor. LiDAR yuvasının iPad Pro’ya göre küçük durduğu görülüyor ki bu durumda LiDAR’ın indirgenmiş bir sürümü olabileceği akla geliyor.

Donanım özelliklerine bakıldığında iPhone 12 Pro Max’in A14 yonga, 6 GB RAM, 5G bağlantı desteği, üçlü arka kamera, 6,1 inç ya da 6,7 inçlik OLED ekran, geliştirilmiş batarya ömrü ve iki yollu kablosuz şarj desteğiyle birlikte gelmesi bekleniyor.

https://sparrowsnews.com/2020/08/23/apple-iphone-12-pro-max-body/

Yazar Hakkında

Admin

TeknolojiSeven.com admini.

Yazarın toplam yazısı:

266

2 Yorum

  • Sanırım artık sadece boyut ve kamera ekleniyor 🙂 iPhone gözümde bitti artık. Elinize sağlık.

  • Yorum yap

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir