X Merhaba, bizi desteklemek için lütfen aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın!
Teşekkür ederiz.
Samsung Galaxy Tab S6 Lite, Bir iPad'in Rakibi Olabilir | TeknolojiSeven.com
Samsung Galaxy Tab S6 Lite

Samsung Galaxy Tab S6 Lite, Galaxy Tab S6’dan daha hesaplı, kullanılabilirliğini ve fiyatını Samsung onaylamıştır. ABD ve İngiltere’deki bu ayrıntıları biliyoruz, ayrıca küresel kullanılabilirliğin yakında açıklanmasını bekliyoruz.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite, İngiltere’de şimdi Samsung’un web sitesinden ön sipariş verilebilir, ancak resmi lansman tarihi 30 Nisan’a kadar belli değildir. ABD için henüz resmi bir tarih henüz teyit edilmedi.

Bu tablet 4GB RAM ve 64GB depolama için £349 / 349.99$ fiyatla satılmaktadır, ancak bir LTE olan versiyonunu istiyorsanız ekstra olarak 50 £ vermeniz gerekiyor.

Bu fiyata Samsung Galaxy Tab S6 Lite’a yakın bir rakip olan iPad Pro 10.2’nin fiyatı ise 32GB depolama için fiyatı 329$ / £ 329’a mal oluyor ve 429$ / £ 479 için 128GB’a kadar çıkabiliyorsunuz (iPad Pro 10.2’nin 64 GB versiyonu bulunmamaktadır).

Her iki durumda da, Samsung Galaxy Tab ve iPad kabaca aynı fiyat noktasını işgal ediyor, bu yüzden yeni Android tabletleri nasıl karşılaştırdığını görmek için geldiğinde iyice test edilmesi gerekecek.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite Nasıl Bir Tablet?

Samsung Galaxy Tab S6 Lite, standart Tab S6’dan daha küçük bir dokunuşla 10.4 inç 2000×1200 ekranla geliyor. Bu yeni cihaz ayrıca bir S Pen kalemi ile birlikte geliyor, ancak Tab S6’nın yaptığı gibi çubuğu barındırmak için cihazın arkasında aynı deliğe sahip değil.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite’ın pili 7.040mAh, Samsung’un 13 saat video oynatma veya 12 saat internet kullanımı süreceğini söylüyor.

Tabletin ön kamerası 5MP’dir, arka kamerası ise 8MP’ye sahiptir. Lite olmayan sürümü 13MP arka kameraya sahipti. Ama 8MP’de iş görür demek isteriz.

Galaxy Tab S6 Lite listesindeki bir işlemciden bahsedilmiyor, ancak önceki sızıntılar Exynos 9610 ve 9611 (birincisine göre biraz daha gelişmiş bir yonga seti) arasında tartışıldı. Samsung şirketi, 4GB RAM ve 1TB’a kadar genişletilebilen 64GB veya 128GB depolama alanı olacağını onaylıyor.

Bu özelliklerin tümü yukarıda belirtilen iPad 10.2’ye benziyor, ancak her iki tablet de farklı alanlarda güçlü olabilir.

iPad Pro 10.2

https://www.techradar.com/news/samsung-galaxy-tab-s6-lite-is-official-this-cheap-android-tablet-could-be-an-ipad-killer

  Huawei P40 Lite Türkiye’ye Geliyor! Fiyatı ve Özellikleri


E-Posta Abonemiz Ol!

Güncel paylaşımlarımızı takip etmek ve kaçırmamak için e-postanızı bize yazın size haber verelim!


Yazar hakkında


Admin

TeknolojiSeven.com admini.

Yazarın tüm yazılarına git


Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir