X Merhaba, bizi desteklemek için lütfen aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın!
Teşekkür ederiz.
GitHub Takımlar için Ücretsiz Oldu | TeknolojiSeven.com
GitHub

GitHub Inc., dünyanın dört bir yanındaki geliştirici topluluğuna destek olarak, yeni GitHub Free planı kapsamında sınırsız ortak çalışanın ücretsiz olarak kullanabileceği özel depolara erişim sağladı. Daha önce, kuruluşlar platformdaki herhangi bir özel yazılım geliştirme için ücretli planlardan birine abone olmak zorundaydı.

Buna ek olarak, GitHub ücretli Takım planının fiyatlarını kullanıcı başına aylık 9 ABD Doları’ndan kullanıcı başına aylık 4 ABD Doları’na indirdi. GitHub Pro’nun aylık fiyatı da 4 $ ‘a düşürüldü.

Mevcut aboneler otomatik olarak daha yeni planlara kaydırılacak. Yıllık Uzman ve Ekip planlarına kaydolanlara, yıllık faturalandırma sürelerinin sonuna kadar orantılı bir tutar için geri ödeme yapılacaktır.

Kod sahipleri, SAML tek oturum açma gibi kurumsal özelliklere veya kişiselleştirilmiş destek gibi gelişmiş özelliklere erişim, GitHub’un ücretli planları aracılığıyla sağlanmaya devam edecektir.

GitHub bundan bir yıl önce daha önceleri ücretli olan sınırsız özel depo özelliğini ücretsiz hale getirmişti. Anlaşılan GitHub, Microsoft desteğiyle beraber versiyon kontrol ve kod depolama alanında liderliğini sürdürebilmek ve büyümesini devam ettirebilmek için yazılım ekosistemini desteklemeye hızla devam edecek.

Bu gelişmeyle beraber yazılım geliştiren takımlar da artık ücretsiz bir şekilde CI/CD, proje yönetimi, kod inceleme gibi özellikleri ücretsiz kullanabilecek.

-Planlar aşağıdaki gibi güncellenmiştir.

GitHub Plans

GitHub Nedir?

GitHub, geliştiricilerin belirli bir grup insanla veya başkaları tarafından paylaşılan kodlar üzerine inşa edebilecek daha büyük geliştiriciler topluluğuyla kodlar oluşturabildikleri, işbirliği yapabildikleri ve paylaşabildikleri açık bir yazılım geliştirme platformudur.

GitHub, geliştiricilerin içeriklerini platformdaki herkes veya herkes için erişilebilir hale getirme seçeneği ile projelerini depo adı verilen çevrimiçi klasörlerde saklamasına olanak tanır. Özel depo GitHub’ın bugüne kadar ücretli hizmetinin bir parçasıydı.

  Apple, Çin App Store'dan 30.000 Uygulamayı Kaldırıyor


E-Posta Abonemiz Ol!

Güncel paylaşımlarımızı takip etmek ve kaçırmamak için e-postanızı bize yazın size haber verelim!


Yazar hakkında


Admin

TeknolojiSeven.com admini.

Yazarın tüm yazılarına git


Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir