Makyajlı Yeni Volkswagen Passat! | TeknolojiSeven.com
Volkswagen Passat

Orta segmentin krallarından biri denince akla gelen Volkswagen Passat, sekizinci nesil Türkiye’ye 2020 yılında makyajlanmış halde gelecek!

Mayıs ayından beri Avrupa’da satılıyor.

Tasarım Hakkında;

Makyajlanmasında en önemli detay ön bölümde ön ızgaranın büyüyüp tamponun daha farklı görünüm sunduğu ikinci bakışta göze çarparken farlar daha keskin bir hale getirilmiş.

Farlarda ki LED’ler artık standart ve ilk olarak Touareg’te karşımıza çıkan LED matriks farlar da opsiyonel olarak sunuluyor.

Passat yazısı artık bagaj kapısının tam ortasında. Arka bölümde aydınlatma grubunda desen değişikliğine gidilirken akış efektli sinyaller de yeniliklerin arasında.

Volkswagen Passat

İç Tasarım (Kokpit) Hakkında;

Elden geçirilen kokpitte daha önceki modellerde şık bir analog saatin süslediği üst bölümdeki boşluğu artık dörtlü flaşör düğmesi ve soğuk bir “Passat” logosu yer alıyor. Gösterge tablosu artık dijital olması ayrı bir sportiflik katıyor. (Alt paketlerde analog gösterge mevcut.)

Elektronik sürüş yardımcısı “IQ.Drive” ile sunulacak olan yeni Passat, ikinci seviye kısmi otonom sürüşü destekleyen otomobilde daha önceki Passat GTE‘de sunulan elektromekanik fren gücü arttırıcısı da tüm versiyonlarda sunuluyor.

Volkswagen Passat

  Mercedes-Benz'den Yeni Otopilot Sistemi: Drive Pilot


E-Posta Abonemiz Ol!

Güncel paylaşımlarımızı takip etmek ve kaçırmamak için e-postanızı bize yazın size haber verelim!


Yazar hakkında


Admin

TeknolojiSeven.com admini.

Yazarın tüm yazılarına git


Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir