Kapatmak için ESC'ye basın

Huawei, geçtiğimiz senenin Mayıs ayında, ABD yetkilileri tarafından gelen teknoloji ticareti ve lisansı kısıtlamalarından önce bile uzun zamandır kendi uygulama platformu üzerinde çalışıyordu. Huawei AppGallery olarak adlandırılan platform, Google Play Store‘a ulaşamayan kullanıcıların çeşitli uygulamalara erişebileceği ve güncelleme yapabileceği bir platform olma görevini taşıyor.

Game of Thrones: Beyond the Wall, AppGallery’de

Bugün ise AppGallery şimdiye kadarki en büyük avına ev sahipliği yapacak: Game Of Thrones Beyond the Wall oyunu. Game of Thrones: Beyond The Wall, bugün Huawei P40 ve P40 Pro dahil olmak üzere diğer Android akıllı telefonlara da geliyor. Game of Thrones: Beyond the Wall, dünyanın en popüler dizisi Game of Thrones’a dayanan bir mobil oyun. Bu stratejik RPG oyunu şimdi AppGallery’de Huawei kullanıcıları ile buluşuyor. Bu gelişme, Huawei’nin büyüyen uygulama mağazası için oldukça dikkat çekiyor.

Oyun, dizinin zaman çizelgesinden birkaç yıl önce gerçekleşiyor. Oyuncuların esas amacının Westeros‘u savunmak olduğu bu oyun, iki yılda geliştirildi. Oyunda Jon Snow, Daenerys Targaryen, Jaime Lannister, Melisandre ve Tormund Giantsbane dahil olmak üzere dizinin en sevilen karakterleri yer alıyor.

Huawei AppGallery

Kullanıcılar Uygulama İçi Satın Alımlarda Bulunabilecek

Huawei, Uygulama İçi Satın Alımlar gibi HMS’nin gerektirdiği özelliklerin entegre edilmesi için Behavior Interactive ile işbirliğindeydi. HMS, oyunun farklı özelliklerinin sorunsuz çalışmasını sağlarken, Huawei Account Kit, kullanıcıların uygulamada hızlı bir şekilde oturum açmasına izin veriyor. Uygulama İçi Satın Alımları (IAP) ise kullanıcıların Game of Thrones uygulaması içinde ekstra içerik ve özellik satın almalarını sağlıyor.

Huawei, geliştiricileri yeni uygulamalar oluşturmasına teşvik ederken ve AppGallery ekosistemini büyütmeyi amaçlıyor. Huawei Mobile Services, 400 milyondan fazla Huawei cihazı kullanıcısı ve AppGallery için 1.3 milyondan fazla geliştirici ve ortağa sahip olmak istiyor.

Game of Thrones Beyond the Wall uygulamasını Huawei cihazınıza indirmek için AppGallery’i ziyaret edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Admin

TeknolojiSeven.com admini.

Yazarın toplam yazısı:

266

Yorum yap (Bu yazıya ilk yorum yapan siz olun!)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir