Kapatmak için ESC'ye basın

iOS 13.1.3 İLE DÜZELTİLEN HATALAR

-iCloud yedeklemesinden geri yüklendikten sonra Sesli Not kayıtlarının indirilemediği bir sorunu düzeltir. -Gelen bir arama için aygıtın çalmasını veya titreşimini engelleyebilen bir sorunu düzeltir. -Yaz saati uygulaması ayarlandıktan sonra Sağlık uygulamasında verilerin doğru şekilde görüntülenemediği bir sorunu çözer. -Mail'de bir toplantı davetinin açılmasını engelleyebilen bir sorunu çözer. -iCloud yedeklemesinden geri yüklendikten sonra uygulamaların indirilemediği bir sorunu çözer. -Apple Watch'un başarıyla eşlenmesine engel olabilen bir sorunu düzeltir. -Apple Watch'ta bildirimlerin alınamadığı bir sorunu çözer. -Bazı araçlarda Bluetooth bağlantısının kesilebildiği bir sorunu düzeltir -Game Center'i kullanan uygulamalarda başlatma performansını düzeltir. -Bluetooth işitme cihazlarının ve kulaklıklarının bağlantı güvenilirliğini iyileştirir.

iPadOS 13.1.3 İLE DÜZELTİLEN HATALAR

-Mail'de bir toplantı davetinin açılmasını engelleyebilen bir sorunu çözer. -iCloud yedeklemesinden geri yüklendikten sonra Sesli Not kayıtlarının indirilemediği bir sorunu düzeltir. -iCloud yedeklemesinden geri yüklendikten sonra uygulamaların indirilemediği bir sorunu çözer. -Bluetooth işitme cihazlarının ve kulaklıklarının bağlantı güvenilirliğini iyileştirir. -Game Center'i kullanan uygulamalarda başlatma performansını düzeltir.

Aşağıdaki fotoğraftan da yenilikleri görebilirsiniz;

iOS 13.1.3

13.1.3 güncellemesini alan iPhone'lar

iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE

Yazar Hakkında

Admin

TeknolojiSeven.com admini.

Yazarın toplam yazısı:

264

Yorum yap (Bu yazıya ilk yorum yapan siz olun!)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir